Skip to main content

Kuchynské štúdio s kompletným sortimentom nábytku a doplnkov

V kuchynskom štúdiu Panama nájdete profesionálny tím odborníkov, ktorí vám poradia a pomôžu vybrať podľa vášho vkusu a predstavy. Máte možnosť vidieť reálne zostavy nábytku v rôznych typových variáciách, farebných a materiálových rozdieloch. Pomôžeme vám zvoliť vhodné sporebiče, môžete si odskúšať najnovšie výsuvné systémy a porovnať materiály.

Reálne si máte možnosť vybrať z ponúkaných dekórov dreva, pracovných dosiek, drezov, baterií, proste úplne všetko čo vaša kuchyňa alebo nábytok potrebuje. V kuchynskom štúdiu máme vystavený celý sortiment nábytku – kuchyne, obývacie zostavy, sedačky, spálne a postele. Samozrejmosťou je doplnkový tovar ako sú stoly, stoličky, poličky atď.

Potrebujete zladiť nábytok s podlahou a dverami? – už nemusíte nikam chodiť – u nás máte možnosť si vybrať z velkého množstva parkiet, podláh alebo dlažieb. Ponúkame interiérové dvere slovenského výrobcu Atvin. Máme v ponuke množstvo kvalitných a excluzívnych tapiet. V štúdiách Panama kuchyne si vaše bývanie vybavíte komplexne a k spokojnosti na jednom mieste.

Kuchynské štúdio Banská Bystrica

Od návštevy nášho kuchynského štúdia bude všetko prebiehať podľa vašich plánov

Dodávame kuchyne na mieru od 3D návrhu po montáž. Na milimeter presne zameriame priestor a pripravíme 3D grafický dizajn, aby ste videli svoju novú kuchyňu na mieru skôr ako bude vyrobená. Vyhnete sa neplánovaným zmenám a zbytočným nákladom.

Kuchyňu vyrobíme za 3-5 týždňov. Postaráme sa o dopravu a odbornú montáž. Čas, ktorý ušetríte hľadaním inštalatérov, elektrikárov a stolárov, môžete venovať detailom, ktoré dotvoria vašu kuchyňu snov.

Nielen samotný návrh ochráni váš čas a finančné prostriedky. V  kuchynských štúdiách PANAMA-KUCHYNE vám poradia profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami.

Komplexné riešenie interiérov - REKONŠTRUKCIE

Poskytujeme komplexné rekonštrukcie bytov, domov aj bytových jadier. Sme skúsený tím odborníkov – vodárov, elektrikárov, maliarov a stavebných robotníkov pripravení premeniť váš domov podľa vašich predstáv.

Máme všetky potrebné remeselnícke tímy, aby sme zrealizovali vaše plány. Odpadajú Vám starosti so synchronizovaním všetkých stavebných činností a ušetríte si kopec problémov, stresu a v konečnom dôsledku aj finačných prostriedkov.

Mobil: 0907 771 763, 048/3810 207

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu u vás doma, alebo v našom spoločnom Kuchynskom a interiérovom štúdiu PANAMA Exclusive (na novej adrese Zvolenská 141, B.Bystrica), prípadne si vyžiadajte cenovú ponuku na počkanie emailom. Neváhajte kontaktovať nášho obchodníka telefonicky, ak nemáte čas, prídeme k vám a dohodneme všetko osobne. Kuchynské štúdio BB: 0907 771 763 / 0907 029 777. Interiérové štúdio BB: 0907 774 757

Objednajte sa online
Panama kuchyne, eclusive

Kuchynské a interiérové štúdio PANAMA Exclusive

Zvolenská cesta 141, 974 05 Banská Bystrica, (oproti STK Dekra)

Kuchynské štúdio:
tel.: 0907 771 763
info@panama-kuchyne.sk

Interiérové štúdio:
tel.: 0907 774 757
ambros@panamaexclusive.sk

Otváracie hodiny: pondelok – piatok 09:00 – 17:30 h. alebo na objednávku

Objednávky a logistika:
0918 515 777
odbytbb@panama-kuchyne.sk

Nájdete nás v nových priestoroch na Zvolenskej ceste 141, B. Bystrica (oproti STK Dekra)

PANAMA-kuchyne