Skip to main content

Aj v malom priestore vieme naplánovať vašu kuchyňu. Funkčné, praktické a cenovo dostupné kuchyne a nábytok od overeného slovenského výrobcu.

Stupačky, ktoré vedú cez kuchyňu sme v tomto prípade elegantne skryli do vstavanej skrini, merače vody sme sprístupnili cez otváracie dvierka. Vidíte mikrovlnku? Samozrejme, že nie. Elegantne sme ju schovali v hornej časti za dverami. Pracovná doska má hĺbku 650mm. Pri tejto variante dokážeme docieliť plnohodnotné zabudovanie elektrickej rúry, nakoľko na stene sa nachádzajú rozvody vody a odpadu. Mnohí z vás, ktorý riešili kuchyňu do bauringu o tom vedia.

Roh sme vyriešili s maximálnym využitím drezu a batérie. Zaujímavosťou je, že sme do kuchyne zabudovali práčku. Tento variant však umožňuje osadiť do tohto miesta aj plnohodnotnú 600 mm zabudovanú umývačku riadu. Digestor je celý zabudovaný v hornej skrinke. LED Svetlá sú riešené na senzor, a zabudovali sme ich pod skrinkami a policami.

Páči sa vám náš návrh kuchyne do bauringu? Radi vám pripravíme 3D návrh a nezáväznú cenovú ponuku. Kontaktujte nás už dnes.

Kuchynské štúdio Banská Bystrica

Radvaň Park, Zvolenská cesta 14695/30B, 974 05 Banská Bystrica
Otváracie hodiny: pondelok-nedeľa 10.00-19.00 h
Predajňa: 0907 771 763, 048 3810 207, E-mail: odbytbb@panama-kuchyne.sk

Nájdete nás v nových priestoroch na Zvolenskej ceste 141, B. Bystrica (oproti STK Dekra)

PANAMA-kuchyne
akcia drez