Kuchyne do menších priestorov s výrobou do 10 dní

Malé, rohové, praktické a trendy kuchyne ponúkajú ideálne riešenie pre všetky menšie priestory s výrobou už do 10 dní alebo s cenou od 1595 €.  Ak máte menšiu kuchyňu alebo preferujete efektivitu pre svoje bývanie práve ste našli to, čo ste hľadali. Naše malé kuchyne sú ideálne pre menšie priestory, kde je každý centimeter potrebný.

Prečo by ste mali za kvalitnú kuchynskú linku preplácať? Naše kuchyne sú dostupné za bezkonkurenčné ceny. Ušetrite peniaze bez toho, aby ste museli obetovať kvalitu alebo štýl. Naše kuchyne sú navrhnuté v súlade s najnovšími trendmi. Prinesú do vášho domova moderný vzhľad a eleganciu, ktorú ocenia nielen vy, ale aj vaši hostia. Vytvorte si moderný a štýlový priestor, v ktorom sa budete citiť príjemne a pohodlne.

Prečo by ste mali na vašu novú kuchyňu čakať niekoľko týždňov?  Naše rýchle dodanie zabezpečí, že budete môcť svoju novú kuchyňu využívať skôr, ako by ste čakali. Užite si pohodlie a praktickosť novej kuchyne bez dlhého čakania.

Kuchyňa rovná, cena od 1595 € (s DPH)

Kuchyňa do malej MNKS

Rovná kuchyňa s pracovnou doskou: rozmer 2750 x 2100 mm
Ideálna napr. do bytu typu malá NKS. Materiál: LDTD, farebnosť: sivá, biela, antracit, béžová / pracovná doska: Dub Arlington. Cena je bez spotrebičov a montáže.

Zobraziť ukážku

Kuchyňa rohová, cena od 1767 € (s DPH)

Kuchyňa do bytu typu VNKS

Rohová kuchyňa s pracovnou doskou: rozmer 3640 × 2000 x 2100 mm.
Ideálna napr do bytu typu veľká NKS. Materiál: LDTD, farebnosť: sivá, biela, antracit, béžová / pracovná doska: Dub Arlington. Cena je bez spotrebičov a montáže.

Zobraziť ukážku

Kuchyňa rovná, cena od 1828 € (s DPH)

Kuchyňa do bytu zvolenského typu

Rovná kuchyňa s pracovnou doskou: rozmer 2900 x 2100 mm + 1800 x 2100 mm.
Vhodná napr. do bytu Zvolenský typ. Materiál: LDTD, farebnosť: sivá, biela, antracit, béžová / pracovná doska: Dub Arlington. Cena je bez spotrebičov a montáže.

Zobraziť ukážku

Kuchyňa rohová, cena od 1898 € (s DPH)

Kuchyňa do bauringu

Rovná kuchyňa s pracovnou doskou : rozmer 3000 x 2250 x 2100 mm.
Vhodná napr. do bytu typu Bauring. Materiál: LDTD, farebnosť: sivá, biela, antracit, béžová / pracovná doska: Dub Arlington. Cena je bez spotrebičov a montáže.

Zobraziť ukážku

Kuchyne sú vhodné do menších priestorov, štandardných sidliskových bytov, menších rodinných domov. V cene už od 1595 € s výrobou do 10 dní.

Prednosti – výhody malých kuchýň

  • Výroba do 10 dni
  • Cenovo dostupné
  • Flexibilné riešenia a variabilita skriniek
  • Základný výber materiálov a farieb
  • Vyrábané najmodernejšou technológiou na Slovensku
  • 3D naplánovanie kuchyne
  • Záruka 24 mes

Doplnkové služby

  • Montáž kuchyne /spoplatnené
  • Doprava kuchyne /spoplatnené
  • Odvoz alikvidácia starej kuchyne/spoplatnené
Zobraziť realizácie

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu u vás doma, alebo v našom kuchynskom štúdiu, prípadne si vyžiadajte cenovú ponuku na počkanie emailom. Neváhajte kontaktovať nášho obchodníka telefonicky, ak nemáte čas, prídeme k vám a dohodneme všetko osobne. Tel.: +421 917 834 777 alebo +421 907 771 763

Napíšte nám