Od roku 2007 vznikla PANAMA-KUCHYNE s.r.o. ako rodinná firma, kde sme ako nadšenci pre nábytok a dizajn začali navrhovať, realizovať kuchynské linky a nábytok. Naša spolupráca neskôr prešla niekoľkými zmenami a stali sme sa partnerskou predajňou spol. Decodom, jedného z najsilnejších výrobcov slovenského nábytku na Slovensku. K návrhom, výrobe sme vytvorili vlastné montážné skupiny technických pracovníkov, ktorí zabepečujú odbornú montáž a dodanie kuchýň a nábytku. Otvorili sme vlastné kuchynské štúdio naprv v Banskej Bystrici v RGB Parku a neskôr v Brezne, kde si môžu naši zákazníci naozaj vybrať z aktuálnej ponuky celého sortimentu nábytku a doplnkov.

Naše služby sme ešte priamo v kuchynkých štúdiách doplnili výberom podláh, parkiet, interiérových dverí alebo tapiet. Našu víziu berieme vážne, a chceme našim zákazníkom poskytnúť služby, s ktorými budú naozaj spokojní a svoje predstavy o bývaní vyriešia u nás na jednom mieste v Panama Kuchyne a nábytku. V kuchynských štúdiách ponúkame výrobky a produkty od slovenských výrobcov nábytku ako sú Decodom Topoľčany, Dalno kuchyne Dolný Kubín, Fines Žilina, Avaks Trenčín, Domov Topoľčany a Karki Poprad.

Michal Palenkáš
konateľ spoločnosti

Skúsenosti, ktoré poradca nábytku nadobudol, vám ušetria čas a v konečnom dôsledku aj financie. Profesionálne rady oceníte či už kupujete novú kuchyňu, obývačku, spálňu alebo len novú poličku do detskej izby. A niekedy bude možno stačiť len načerpať inšpiráciu a dozvedieť sa niečo nové.

Odborné poradenstvo

Prerábate? Plánujete kúpu novej kuchyne, obývačky, kancelárie? Neviete kde začať? U nás sa to všetko začína. Zverte sa do rúk profesionálov, nestrácajte svoj drahocenný čas.

3D grafický navrh

Dohodnite si u nás konzultáciu na presný čas a nebudete už musieť čakať. Radi Vám poradíme, bezplatne vypracujeme 3D návrh a cenovú ponuku.

Zameranie priestorov

Po zameraní našim technikom môžete zostať bez starostí a spoľahnúť sa, že Váš nábytok bez problémov sadne na určené miesto. Všetka zodpovednosť prechádza na nás.

Doprava a montáž

Nechajte montáž nábytku na profesionálov a získajte trojročnú záruku. Máme dlhoročnú prax a profesionálne náradie. Nehľadajte kvalitných inštalatérov, elektrikárov, montérov. My ich máme.