Nábytok Banská Bystrica

Najčastejšie k nám prichádzajú zákazníci s požiadavkou kuchyne na mieru ale odchádzajú so zariadeným interiérom celého bytu či domu. Sme špecialisti na kuchyne, ale v našich nábytkových štúdiách nájdete ponuku do celého interiéru.

Kvalitný nábytok za prijateľné ceny

Sme hrdý na sortiment nábytku v našej ponuke. Vyniká vysokou kvalitou a prijateľnými cenami. Kuchyne na mieru, spálne, študentský a kancelársky nábytok kúpite za ceny, ktoré nezničia váš rodinný či firemný rozpočet.

Sme partnerskou predajňou Decodom, jedného z najsilnejších výrobcov slovenského nábytku na Slovensku ale ponúkame výrobky a produkty aj ďalších slovenských výrobcov nábytku: Dalno kuchyne Dolný Kubín, Fines Žilina, Avaks Trenčín, Domov Topoľčany a Karki Poprad. U nás sa za vyššiu kvalitu nepripláca, je v cene.

V obidvoch kuchynských štúdiách v Banskej Bystrici v RGB parku a v Interiérovom štúdiu PANAMA EXCLUSIVE na Bottovej ulici 1 (Strieborne námestie), nájdete okrem nábytku aj množstvo doplnkov ako podlahy, parkety, interiérové dvere, tapety… Výber nebude jednoduchý, ale veríme, že si s tým radi poradíte.

Prečo nábytok od nás?

Sme profesionálne interiérové štúdio. Kuchyňu treba odborne namontovať, nábytok poskladať, podlahy odborne položiť, nehovoriac o prvotnom návrhu či meraní bez ktorého nezískate vysnívanú kuchyňu na mieru.

Zabezpečíme pre vás všetky potrebné služby od prvotného poradenstva, 3D grafického návrhu, zamerania priestorov až po dopravu a profesionálnu montáž. Naši klienti nepoznajú stres, pretože sa o všetko postaráme. Bude nám cťou, ak sa aj vy stanete naším ďalším spokojným zákazníkom.

Family kuchyne na mieru Decodom

Kuchyne na mieru Family

Pre kuchyne na mieru Family je charakteristická vysoká kvalita a bohatá vnútorná výbava vďaka čomu sa stanú miláčikmi vašej domácnosti. Neváhajte si rezervovať termín v niektorom z našich kuchynských štúdií. Radi vám pripravíme výhodnú nezáväznú cenovú ponuku a 3D vizualizáciu.

Kuchyne Family
Sektorové kuchyne Smile Decodom

Sektorové kuchyne Smile

Sektorová kuchyňa Smile vyniká čistými líniami, jednoduchosťou a nadčasovým dizajnom. Kuchyňu tvorí kombinácia 25 skriniek, z ktorých si môžete vyskladať cenovo prijateľný a funkčný celok. Nie je iba pohladením pre oči, je zároveň funkčná, premyslená do detailov, pripravená plniť každodenné potreby a vždy na sklade.

Kuchyne Smile
Sektorové kuchyne MiniMax

Sektorové kuchyne Minimax

Jednoduché, tvarovo čisté hladké predné plochy z laminovanej drevotrieskovej dosky v drevodekore s dizajnovou úchytkou a použitím netradičných dverí so sklom, vytvárajú vkusnú, milú a modernú kuchyňu do každého priestoru.

Kuchyne MiniMax
Spálne Banská Bystrica

Spálne

Váš spánok bude príjemný a zdravý ak budete spať v kvalitnej posteli a v prostredí, ktoré je vám príjemné. Ako posteľ, tak aj nočné stolíky a ďalší nábytok v spálni by mali byť kvalitné, praktické, krásne, a taktiež vyhovovať vašim špecifickým potrebám a vkusu. Veľmi radi s Vami preberieme Vaše požiadavky, doladíme aj tie najmenšie detaily aby sme vytvorili priestor v ktorom budete každý deň vstávať oddýchnutí.

Spálne
Kancelársky nábytok

Kancelársky nábytok

Vyberte si kvalitný kancelársky nábytok, ktorý vytvorí príjemné pracovné prostredie nielen Vám ale aj Vašim obchodným partnerom. Ponorte sa do elegantného interiéru v provensálskom štýle, ktorý nepodlieha móde, alebo si vytvorte kanceláriu z univerzálneho nábytkového programu, ktorý skombinujete s akýmkoľvek interiérom.

Kancelársky nábytok
Detský a študentský nábytok

Detský a študentský nábytok

Rozžiarte detstvo svojich ratolestí moderným detským a študentským nábytkom v atraktívnych štýloch. Budete prekvapení, čo dokáže Vaša fantázia, naše skúsenosti a kvalitný slovenský nábytok.

Detský a študentský nábytok