Ponúkame komplexné služby pri návrhu kuchýň, obývacích priestorov a kancelárií.

viac podrobností nájdete na našej www stránke

Interiérové štúdio zamerané na luxusné kuchynské linky pre náročných klientov. Ponúkame komplexné služby pri zariaďovaní Vašej kuchyne.

viac podrobností nájdete na našej www stránke 

Široký sortiment sedacích súprav do Vášho interiéru Váš interiér v akciových cenách a v mnohých prípadoch aj s dopravou zadarmo.

viac podrobností nájdete na našej www stránke

Pozývame Vás do nášho e-shopu. Nájdete tu široký sortiment nábytku pre Váš interiér v akciových cenách a v mnohých prípadoch aj s dopravou zadarmo.

viac podrobností nájdete na našej www stránke

Odborné poradenstvo

Prerábate? Plánujete kúpu novej kuchyne, obývačky, kancelárie? Neviete kde začať? U nás sa to všetko začína. Zverte sa do rúk profesionálov, nestrácajte svoj drahocenný čas.

3D grafický návrh

Dohodnite si u nás konzultáciu na presný čas a nebudete už musieť čakať. Radi Vám poradíme, bezplatne vypracujeme 3D návrh a cenovú ponuku.

Zameranie priestorov

Po zameraní našim technikom môžete zostať bez starostí a spoľahnúť sa, že Váš nábytok bez problémov sadne na určené miesto. Všetka zodpovednosť prechádza na nás.

Doprava a montáž

Nechajte montáž nábytku na profesionálov a získajte trojročnú záruku. Máme dlhoročnú prax a profesionálne náradie. Nehľadajte kvalitných inštalatérov, elektrikárov, montérov. My ich máme.

Aktuality

Dôležitý oznam

| Aktuality | No Comments
Vážení zákazníci. V záujme ochrany zdravia Vás a našich zamestnancov budú prevádzky spoločnosti PANAMA-KUCHYNE s.r.o. v Banskej Bystrici a Brezne v dňoch 14.3. - 15.3.2020 ZATVORENÉ. O ďaľších dňoch Vás…

Aktuality

| Aktuality | No Comments
Zaujímavosťou na našej stránke je virtuálna prehliadka nášho kuchynského štúdia. Nájdete ju na odkaze VIRTUÁLNA PREHLIADKA.